Końcówka listopada br. obfitowała w spotkania uczniów poszczególnych klas na warsztatach “Bliżej siebie”, prowadzonych przez psychologów i trenerów. Tego przedsięwzięcia udało się dokonać dzięki  uzyskaniu dotacji z Fundacji Św. Mikołaja, z którą nasza szkoła współpracuje od lat. Celem prowadzonych warsztatów było zwiększenie integracji poszczególnych grup klasowych, poprawa komunikacji między uczniami, wzmocnienie więzi i poczucia przynależności oraz poprawę funkcjonowania poszczególnych klas jako grup. Mamy nadzieję, że podjęte działania uda nam się kontynuować w przyszłości gdyż uczniowie byli zadowoleni z przebiegu spotkań. Oto krótka fotorelacja z niektórych zajęć.
Jesteśmy wdzięczni Fundacji Św. Mikołaja za wspieranie naszych pomysłów i pomoc w ich realizacji.

Fundacji Św. Mikołaja