10.04 na boisku orlika w Trzemesznie rozegrane zostały Gminne zawody w piłkę nożną ,,Orlik” 2024. Turniej rozgrywany był w kategorii klas IV – VI i VII – VIII. Nasza szkoła wystawiła w obydwu kategoriach reprezentacje chłopców. Startowały również szkoły z Trzemżala , Kruchowa i SP 2 . W składzie reprezentacji klas młodszych grali: Tymoteusz Pawełczak, Jan Podedworny, Oliwier Bierła, Jakub Michalik, Oskar Dziel, Michał Kuśnierz, Jeremiasz Antkowiak, Marcel Michalak, Paweł Derenda, Szymon Kodranc. Ostatecznie po zaciętej grze szkoła nasza zajęła II miejsce.
W kategorii klas starszych grających w składzie : Gabriel Dalewski, Dominik Michalik, Patryk Oleksy, Igor Średziński, Oliwier Liberkowski, Antoni Hadrich, Kacper i Bartłomiej Antas, Jakub Choniej zajęliśmy I miejsce zdecydowanie wygrywając zawody gminne.
Tego samego dnia rozegraliśmy kolejne zawody podrejonowe ze szkołami ze Szczytnik Duchownych i Lednogóry. Chłopcy również rozegrali bardzo ładne mecze , zdecydowanie wygrywając zawody i tym samym zakwalifikowali się do zawodów powiatowych, które rozegrane zostaną 12.04 w Gnieźnie.

Gratulujemy wszystkim uczniom zaangażowania i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach sportowych.

MISTRZOSTWA GMINNE I PODREJONOWE W PIŁKĘ NOŻNĄ “ORLIK” 2024
Skip to content