Pod koniec  października został rozstrzygnięty  konkurs, zorganizowany przez nauczycieli świetlicy: „Jesień liśćmi malowana”.

            Celem konkursu było zwrócenie uwagi na otaczającą przyrodę, rozwinięcie umiejętności sztuki układania kompozycji plastycznych oraz poznanie gatunków drzew, krzewów i roślin zielnych. Do konkursu swoje prace zgłosiło 38 uczniów, którzy zostali obdarzeni talentem plastycznym, wyobraźnią i wrażliwością na piękno przyrody. Wszyscy uczestnicy zostali obdarowani pamiątkowymi dyplomami, a na zwycięzców czekały również  nagrody rzeczowe.

Wszystkie zgłoszone prace można było oglądać na parterze szkoły.

Zwycięzcami zostali:

I miejsce: Amelia Rokicka,

               Marcel Michalak,

II miejsce: Amelia Ostrowska,  

III miejsce: Lena Kiełpińska,

                 Magdalena van Brenk,

Wyróżnienia: Jan Tarłowski,

                    Maja Tarłowska,

                    Michalina Kaźmierczak.

Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie – GRATULUJEMY!!!

„JESIEŃ LIŚĆMI MALOWANA”