Dnia 29.10 w Szkole Podstawowej w Kruchowie odbyły się Gminne Mistrzostwa w unihokeju klas VII-VII i Gimnazjum. Spotkania w systemie ,,każdy z każdym” stoczyły wszystkie szkoły z gminy. Nasza szkoła jako jedyna z gminy rywalizowała bez oddziałów gimnazjum. W klasyfikacji końcowej dziewcząt miejsce I zajęło Kruchowo, II miejsce – SP1 Trzemeszno, III miejsce – Trzemżal, a IV miejsce – SP2 Trzemeszno. Natomiast w klasyfikacji chłopców I miejsce zajął Trzemżal, II miejsce – Kruchowo, III miejsce – SP2 Trzemeszno, a IV miejsce – SP1 Trzemeszno.

Skład reprezentacji SP1 Trzemeszno:
Zielińska Joanna, Kolberg Oliwia, Wilkosz Wiktoria, Budasz Anna, Rożek Oliwia, Mikuła Zofia, Wikaryczak Anastazja, Chojnacka Blanka, Brauza Weronika, Bednarek Jakub, Grzelak Marcel, Dzienniak Oskar, Cichy Hubert, Baran Sebastian, Antas Fryderyk, Polanowski Kacper, Nowak Dominik, Welzandt Maksymilian.

Gminne Mistrzostwa w unihokeju klas VII-VII i Gimnazjum