WIOSNĄ STYPENDIA ROSNĄ 2018

Nasza szkoła współpracuje z Fundacją Świętego Mikołaja, która zdolnym i zaangażowanym społecznie uczniom przydziela stypendia. W obecnym roku szkolnym stypendia odbierają dwie uczennice (informacje o tym umieściliśmy w artykule – „Fundacja Świętego Mikołaja”).

Wiosną tego roku Fundacja ogłosiła akcję, dzięki której  w znaczący sposób możemy zwiększyć pulę środków na Stypendia św. Mikołaja w naszej szkole.

Akcja nosi nazwę WIOSNĄ STYPENDIA ROSNĄ 2018 i trwa od 21 marca do 5 czerwca br. (oznacza to, że do puli środków zebranych w ramach tej akcji wliczają się te środki, które zostaną wpłacone na subkonto szkoły w terminie od 21 marca do 5 czerwca br.). Fundacja podwaja wszystkie zebrane w ramach akcji środki, o ile szkoła zbierze m.in. 500 zł.  

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o przekazanie środków pieniężnych na rzecz Fundacji Świętego Mikołaja i wsparcie młodych, zdolnych i aktywnych uczniów.

Informacje o akcji można znaleźć na stronie internetowej stypendia.mikolaj.org.pl.

Podajemy również konto, na które można wpłacać pieniądze przeznaczone dla naszych uczniów.

Odbiorca:

Fundacja Świętego Mikołaja
Przesmyckiego 40, 05-500 Piaseczno

Numer konta:

70 1090 0004 9149 0000 0000 0476

Tytułem:

Darowizna na stypendia w szkole
Szkoła Podstawowa nr 1. im. Jana Kilińskiego
62-240 Trzemeszno, ul. Śniadeckich 18

WIOSNĄ STYPENDIA ROSNĄ 2018