26 stycznia w Szkole Podstawowej nr 8 w Gnieźnie przeprowadzono Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt. Podczas zawodów spotkały się 4 drużyny: SP3 Gniezno, SP Kiszkowo, SP Żydowo i SP1 Trzemeszno. Zawody rozegrano systemem “każdy z każdym”  do dwóch wygranych setów. Poziom zawodów był bardzo wyrównany, o czym świadczyło rozegranie przez drużyny każdego meczu po trzy sety.

W podsumowaniu nasza reprezentacja była jedyną, która wygrała wszystkie spotkania. To zagwarantowało nam pewny awans do zawodów rejonowych.

Klasyfikacja końcowa:       I miejsce – SP1 Trzemeszno  ;       II miejsce – SP3 Gniezno

III miejsce – SP Kiszkowo     ;            IV miejsce – SP Żydowo

Skład drużyny: Wiktoria Kostka, Zofia Mikuła, Blanka Chojnacka, Anastazja Wikaryczak Oliwia Rożek, Zofia Wekwerth, Julia Kapela, Maja Barczak, Marcelina Kachniarz, Weronika Brauza.

GRATULACJE !!!

Opiekun: Wioletta Chojnacka