23 stycznia reprezentowaliśmy naszą szkołę na Mistrzostwach Podrejonowych w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców w Szczytnikach Duchownych.

kategorii dziewcząt mecze rozegrały drużyny z Fałkowa, Szczytnik Duchownych i Trzemeszna.

Oto wyniki:

SP1 Trzemeszno :  Fałkowo  –  2 : 0

Fałkowo : Szczytniki Duchowne –  1 : 2

SP1 Trzemeszno : Szczytniki Duchowne – 2 : 0

Natomiast w kategorii chłopców rywalizowały drużyny z Owieczek,  Szczytnik Duchownych i Trzemeszna.

SP1 Trzemeszno :  Owieczki – 1 : 2

Owieczki : Szczytniki Duchowne – 2 :0

SP1 Trzemeszno : Szczytniki Duchowne – 1 :2

Ostatecznie dziewczęta z naszej szkoły zajęły I miejsce co dało awans do Mistrzostw Powiatu a chłopcy zajęli miejsce III.

Skład reprezentacji SP1 Trzemeszno: Wiktoria Kostka, Zofia Mikuła, Blanka Chojnacka, Anastazja Wikaryczak, Zofia Wekwerth, Oliwia Rożek, Julia Kapela, Maja Barczak, Marcelina Kachniarz, Weronika Brauza, Fryderyk Antas, Kamil Sydorowicz, Kacper Witkowski, Patryk Bombel, Mikołaj Czarnecki, Jakub Skrzypczak, Ksawier Ostrowski, Jakub Szczepankiewicz, Filip Gąsiorek.

Gratulujemy!

MISTRZOSTWA PODREJONOWE W PIŁCE SIATKOWEJ