30 października w  naszej szkole rozegrano Mistrzostwa Gminy Trzemeszno w unihokeju dziewcząt i chłopców. W zawodach wzięły udział 3 szkoły: SP1, SP2 i SP Kruchowo. Rozgrywki toczyły się systemem ”każdy z każdym”.

Wyniki meczów:

• Dziewczęta: SP2  –  SP Kruchowo  0 : 7

SP1 – SP2                    8 : 0

SP1 – SP Kruchowo  1 : 1

• Chłopcy: SP2  –  SP Kruchowo  0 : 3

SP1 – SP2                    5 : 0

SP1 – SP Kruchowo  1 : 1

Reprezentacja naszej szkoły zajęła I miejsce kwalifikując się do rozgrywek podrejonowych, które odbyły się dnia następnego tj. 31 października w Łubowie. Tam zmierzyliśmy się z zespołami ze Szczytnik Duchownych oraz Łubowa.

Wyniki meczów:

• Dziewczęta: SP Szczytniki  –  SP Łubowo         1 : 9

SP1 Trzemeszno – SP Szczytniki                 8 : 2

SP1 Trzemeszno – SP Łubowo  1 : 5

• Chłopcy: SP Szczytniki  –  SP Łubowo         3 : 9

SP1 Trzemeszno – SP Szczytniki                 2 : 5

SP1 Trzemeszno – SP Łubowo  0 : 8

Do Powiatu zakwalifikowało się Łubowo. Natomiast nasze dziewczęta zajęły II miejsce a chłopcy III.

Skład reprezentacji: Marcelina Kachniarz,ZofiaMikuła, Wiktoria Kostka, Agata Hęś, Anastazja Wikaryczak, Oliwia Rożek, Dominika Piotrowska, Marta Komisarek, Paulina Grupa, Fryderyk Antas, Kamil Sydorowicz, Paweł Wójkowski, Jakub Zawada, Patryk Bombel, Mikołaj Brończyk , Adam Gołębiowski, Mateusz Wesołowski, Antoni Chudziński, Mateusz Linnety, Damian Gajos.

Opiekunowie: Wioletta Chojnacka, Edmund Łukomski

MISTRZOSTWA GMINY W UNIHOKEJU