24X w hali OSiR w Trzemesznie rozegrane zostały Mistrzostwa Gminy w Piłkę Nożną szkół podstawowych. W zawodach uczestniczyły szkoły z Trzemżala, Kruchowa oraz 1 i 2 z Trzemeszna. Grano 5 -cio osobowymi składami 2 x po 8 min. systemem ,,każdy z każdym”.
Reprezentacja naszej szkoły wygrała wszystkie mecze i zajęła I miejsce, awansując jednocześnie do zawodów podrejonowych.
Oto wyniki poszczególnych meczów naszej szkoły:
SP 1 : SP Trzemżal 8:1
SP 1 : SP Kruchowo 5:1
SP 1 : SP 2              1:0
Szkołę naszą reprezentowali : Fryderyk Antas, Hubert Szczepankiewicz, Mikołaj Brończyk, Jakub Zawada, Mateusz Linetty, Paweł Wójkowski, Damian Gajos, Patryk Bombel,

Tego samego dnia reprezentacja szkoły klas V rozegrała mecz eliminacyjny w ramach rozgrywek piłkarskich ,,Puchar Tymbarka” z reprezentacją szkoły z Trzemżala. Mecz zakończył się naszym zwycięstwem 5:0. Chłopcy zakwalifikowali się tym samym do dalszych rozgrywek , które odbywać się będą wiosną 2018 r.
Grano w składzie: H. Szczepankiewicz, J. Hadrich, J. Duniecki, K. Górny, E. Wilkowski, M. Brończyk, F. Baran, E. Walter , M. Czarnecki.

Opiekun: Edmund Łukomski

26X w hali OSiR rozegrane zostały kolejne zawody piłkarskie w ramach Mistrzostw Powiatu jako zawody podrejonowe. Szkoła nasza zmierzyła się z reprezentacjami szkół z Owieczek I Szczytnik Duchowych. Niestety pierwszy mecz przegraliśmy 2:3 i mimo wysokiego zwycięstwa w drugim meczu ze Szczytnikami 8:1 nie udało nam się zakwalifikować do zawodów powiatowych.

MISTRZOSTWA GMINY W PIŁKĘ NOŻNĄ