29.02 w pięknej hali widowiskowo – sportowej w Czerniejewie rozegrany został Finał Powiatu w piłkę siatkową dziewcząt i chłopców. Na parkiecie spotkały się najlepsze drużyny w obu kategoriach walcząc o mistrzostwo i możliwość gry w dalszym etapie rozgrywek rejonowych. W kategorii chłopców spotkały się szkoły: SP 12 Gniezno, SP Kiszkowo, SP Czerniejewo i SP 1 Trzemeszno. Nasi uczniowie w składzie : Dominik Michalik, Gabriel Dalewski, Oliwier Marciniak, Oliwier Liberkowski, Patryk Oleksy, Jakub Choniej, Kacper i Bartłomiej Antas, Wiktor Napierała , Igor Średziński, Filip Szczepankiewicz i Szymon Sulicki zajęli III miejsce. Ciekawostką jest fakt , że 3 drużyny uzyskały jednakową ilość punktów, taki sam stosunek setów i w ostatecznym rozrachunku decydował stosunek punktów wygranych do przegranych. W tym przypadku szkoła z Kiszkowa była lepsza o 1/1000 od SP1 Trzemeszno i ona uzyskała II miejsce. IV miejsce przypadło SP12 z Gniezna. Zwycięstwem cieszyli się uczniowie z SP Czerniejewo i oni reprezentować będą powiat gnieźnieński w dalszych rozgrywkach.
Zawody były bardzo wyrównane o czym świadczą wyniki w poszczególnych meczach. Gratulacje dla całej drużyny za kolejne miejsce na podium w rozgrywkach powiatowych.
Oto wyniki gier naszej szkoły:
 SP 12 Gniezno : SP1 Trzemeszno 2:0 (25:22, 26:24)
 SP Czerniejewo  : SP1 Trzemeszno 2:0 ( 25:20, 25:19)
 SP Kiszkowo   : SP1 Trzemeszno  0:2 ( 21:25, 22:25)

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW KL. VII-VIII