24 .02. 2023 r. w Łubowie rozegrane zostały Zawody  Podrejonowe w piłkę siatkową chłopców.
Po zwycięstwie w zawodach gminnych, reprezentacja naszej szkoły uzyskała możliwość gry w dalszych eliminacjach. W rozgrywkach rywalizowały reprezentacje szkół  z Łubowa, Szczytnik Duchownych i Trzemeszna.
Nasi chłopcy w składzie: Franciszek Buzała – kapitan, Brajan Staszewski, Filip Surdyk, Oskar Płóciniak, Dominik Michalik, Adam Wachowski, Kacper Pawełczak, Oliwier Marciniak, Wiktor Staniszewski i Aleksander Kaszyński zajęli II miejsce w zawodach.
Reprezentacja naszej szkoły przegrała pierwszy mecz z SP Łubowo stosunkiem setów (0:2) , w drugim wygrała z SP Szczytniki Duchowne (2:1).
Zwycięski zespół z Łubowa zagra w zawodach powiatowych 26.01 w Gnieźnie. Gratulujemy chłopcom zaangażowania i równej walki.
Opiekun: Edmund Łukomski.

 

MISTRZOSTWA PODREJONU W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW KL. VII – VIII
Skip to content