Dnia 24 marca w Sp 12 w Gnieźnie rozegrana została kolejna edycja zawodów piłkarskich o Puchar Tymbarka.

W zawodach brało udział 5 szkół. Grano systemem ,,każdy z każdym”. Reprezentacja naszej szkoły mimo, że nie przegrała żadnego meczu   w rozgrywkach zajęła II miejsce. Zwyciężyła reprezentacja Sp 12 lepszym bilansem bramek.

Oto wyniki w poszczególnych spotkaniach, które trwały 15 min. SP1 : Sp Lednogóra 4:1,    SP1 : Sp Żydowo 2:1,    SP1 : Sp Mieleszyn 6:1,    SP1 : Sp12 1:1.

Chłopcy , którzy reprezentowali szkołę pokazali ambitny i dojrzały futbol zważywszy na wiek i warunki fizyczne. Brawo chłopcy !

Skład zespołu: Wasiłowski Jan, Socha Wiktor, Oleksy Patryk, Szczepankiewicz Filip, Michalak Gabriel,  Dalewski Gabriel , Średziński Igor, Antas Kacper, Antas Bartosz, Walda Nikodem

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Tymbarka