13 grudnia reprezentacja chłopców kl. VII z naszej szkoły wzięła udział w Mistrzostwach Miasta i Gminy Trzemeszno w piłce ręcznej w kategorii – Gimnazja.

Po raz pierwszy rywalizowaliśmy z uczniami starszymi o 2 lata. Z lekką tremą i chęcią sprawdzenia swoich umiejętności czekaliśmy na pierwsze mecze. Nasz udział zaliczyć należy do udanych, gdyż w końcowej klasyfikacji zajęliśmy II miejsce, wyprzedzając Gimnazja z Kruchowa i Trzemżala. Ulegliśmy tylko Gimnazjum z Trzemeszna, które zajęło I miejsce w zawodach.

Naszą szkołę reprezentowali: Marcel Grzelak, Jakub Bednarek, Dominik Nowak, Szymon Wasilewski, Hubert Cichy, Maksymilian  Welzandt, Dominik Śrama, Nikodem Szablewski, Sebastian Baran, Oliwia Kolberg.

MISTRZOSTWA GMINNE W PIŁCE RĘCZNEJ KL VII