Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

W niedzielę 14 stycznia 2018 r. odbył się XXVI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zbierano fundusze dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.

Jak co roku włączyliśmy się w tę szlachetną akcję. Z dyskoteki, sprzedaży ciast domowego wypieku oraz zbiórki ulicznej zebraliśmy 5977,44 zł.

Wolontariuszkami były panie: Danuta Afanaszak, Monika Kulas, Katarzyna Kulik i Justyna Lis. Sprzedaż ciast prowadziły uczennice klasy VII a: Paulina Kowalczyk, Kinga Liberkowska, Oliwia Rumińska, Marika Stachowiak i Wiktoria Wilkosz. W zbiórce ulicznej pomagali uczniowie naszej szkoły.

Dziękujemy panu dyskdżokejowi, wszystkim nauczycielom, rodzicom i dzieciom, którzy zaangażowali się w WOŚP.

Zdjęcia: p. K. Kulik, p. Z. Nowaczyk.

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY W JEDYNCE