10 listopada podczas uroczystości patriotycznej „Piękna nasza Polska cała” uczniom naszej szkoły, którzy wykazali się szczególnymi osiągnięciami edukacyjnymi, sportowymi oraz działalnością społeczną, zostały wręczone stypendia Fundacji Świętego Mikołaja.

Stypendia otrzymali:

1. Hanna Majewska – uczennica klasy 5c.
  2. Paulina Noske – uczennica klasy 5d.
  3. Ilona Walter – uczennica klasy 5d.
  4. Amelia Ostrowska – uczennica klasy 6b.
  5. Oliwia Roszak – uczennica klasy 6b.
  6. Ewa Antas – uczennica klasy 6c.
  7. Oliwia Adamska – uczennica klasy 7a.
  8. Sonia Nowicka – uczennica klasy 7b.
  9. Magdalena van Brenk – uczennica klasy 7d.
  10. Magdalena Skonieczna – uczennica klasy 8b.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Podczas uroczystości dyrekcja szkoły podziękowała również wszystkim sponsorom.  Dzięki finansowemu wsparciu życzliwych i hojnych osób stypendyści mogą rozwijać swoje pasje i  zainteresowania.

Do zaszczytnego grona sponsorów należą:

1. Pani Maria Ukleja i Pan Ireneusz Ukleja – absolwenci i przyjaciele naszej szkoły, których aktualnie możemy nazwać jej głównymi sponsorami.
  2. Pan Andrzej Malicki, dyrektor Paroc Polska sp. z o.o. – dzięki któremu nasza szkoła rozpoczęła współpracę z Fundacją św. Mikołaja.
  3. Pan Rafał Woźniak, dyrektor Prefere Resins Poland.
  4. Pan Artur Bucholc, właściciel szkoły językowej Mr. Angielski Centrum Edukacyjne & Szkoła Językowa.
  5. Państwo Anna i Rafał Rynarzewscy.

Dziękujemy!

Dziękujemy również Panu Dariuszowi Pawełczakowi, przewodniczącemu Rady Rodziców, za wspieranie  akcji organizowanych w naszej  szkole.

Składamy serdeczne podziękowania Nauczycielom, Pracownikom szkoły, Wolontariuszom i Rodzicom.

Stypendia Fundacji Świętego Mikołaja 2023/2024