23 marca na boisku za halą OSIR w Trzemesznie, odbył się Turniej Piłki Nożnej pod nazwą „Lech Poznań Fun’s Day”.
Turniej składał się z 2 części : quizu wiedzy na temat historii klubu Lech Poznań i turnieju piłki nożnej.
W quizie szkołę reprezentowali: Kacper Pawełczak, Antoni Hadrich, Franciszek Buzała, Oskar Płóciniak, Brajan Staszewski i Jakub Choniej. Najlepsze miejsce z naszej szkoły uzyskał Kacper Paweł – IIm oraz Antoni Hadrich – IVm.
W turnieju piłki nożnej brali udział zawodnicy z rocznika 2011 i młodsi.
SP 1 Trzemeszno nie miała łatwej grupy, bo rywalizowaliśmy ze szkołami z Gniezna (SP 12 i SP 7) oraz z SP 2 Trzemeszno (druga drużyna). Pierwsze spotkanie graliśmy z najmocniejszą ekipą z naszej grupy- SP 12 Gniezno i ulegliśmy 1-6. W drugim meczu rywalizowaliśmy z SP 7 Gniezno i po dość wyrównanej walce i niestety niewykorzystanych sytuacjach przegraliśmy 0-2.
Pozostała Nam walka o 3 miejsce w grupie z SP 2 Trzemeszno i tutaj nasi zawodnicy dali popis strzelecki i pokonali przeciwnika 6-1.
W meczu o V miejsce rywalizowaliśmy z SP Kruchowo i tutaj również nie daliśmy szans przeciwnikowi pokonując go 5-1.
W półfinałach zmierzyli się SP 2 Trzemeszno (pierwsza drużyna) i SP 7 Gniezno (SP 2 z Trzemeszna wygrała 6-1) a w drugiej parze półfinałowej SP 12 z Gniezna pokonało SP 8 z Gniezna 3-0.
III miejsce w turnieju zajęła SP nr 7 z Gniezna ogrywając SP 8 Gniezno 4-1.
Zwycięzcą turnieju została SP 12 z Gniezna pokonując po konkursie rzutów karnych SP 2 Trzemeszno (wynik meczu 1-1,
3-1 w karnych).
Wszyscy zawodnicy otrzymali upominki i medale, a każda drużyna pamiątkowy puchar.
Skład reprezentacji SP 1 Trzemeszno:
Oskar Dziel, Jan Podedworny, Michał Kuśnierz, Oliwier Bierła, Tymoteusz Pawełczak, Jeremiasz Antkowiak, Szymon Kodranc, Szymon Buśkiewicz, Adrian Wiśniewski, Nikodem Kowalczyk.

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ ” LECH POZNAŃ FUN’S DAY”