“Kiedy cieszy się dziecko – cieszy się cały świat”

09 grudnia w auli naszej szkoły miało miejsce uroczyste wręczenie stypendiów Świętego Mikołaja.

W tym roku szkolnym otrzymali je: O. Adamska (klasa Va), F. Surdyk (klasa VIId), N. Mikuła i M. Szczudłowski (klasa VIIe), N. Wiśniewska i S. Radacz (klasa VIIIa), W. Walter (klasa VIIIb), Z. Mądry i M. Średzińska (klasa VIIId).

Uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Podczas spotkania Dyrektor Szkoły p. E. Balcerzak oraz koordynator projektu p. Jolanta Kurtysiakpodziękowały wszystkim sponsorom – przedsiębiorcom, osobom prywatnym, nauczycielom, rodzicom, wolontariuszom, którzy aktywnie włączyli się w zbiórkę pieniędzy na rzecz Fundacji Świętego Mikołaja – fundatora stypendiów.

Uroczystość uświetnił występ uczniów naszej szkoły, którzy przygotowali przedstawienie na motywach powieści H. Sienkiewicza „Ogniem i mieczem”. W spektaklu wystąpili: I. Stempuchowska, M. Średzińska, B. Kłysz, Z. Wolaszek, A. Basiński, D. Borowska, M. Liberkowska, B. Szymański, B.Gapiński, E. Sobczyk.

Zaproszeni goście mieli również przyjemność wysłuchania chóru szkolnego, który wykonał pieśni patriotyczne.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości.

“Kiedy cieszy się dziecko – cieszy się cały świat”