Wakacje!!!

 

Pojedynczo tak niewiele możemy;

wspólnie możemy tak wiele.

Helen Keller

 

Za nami trudny rok, który pozwolił nam poznać inną stronę nauczania – opartą na większej odpowiedzialności, rzetelności i samodzielności. Dziś możemy powiedzieć, że udało nam się osiągnąć sukces. Czasem mniejszy, jak na przykład poprawienie oceny z przedmiotu, napisanie satysfakcjonującej pracy czy zrozumienie trudnego materiału. Sukcesem przez wielkie „S” jest promocja z wyróżnieniem do następnej klasy. Poniżej prezentujemy listę uczniów, którzy otrzymali średnie 4.75 i wyżej. Gratulujemy!

Społeczności szkolnej życzymy udanego wypoczynku. Czekają na nas dwa piękne miesiące, wykorzystajmy je jak najlepiej, ponieważ:
Wakacje, znowu są wakacje
Na pewno mam rację, wakacje znowu są…

                                                                             OT.TO

Lista osób wyróżnionych.

Wakacje !!!