„Gdy mówisz o stypendiach, buzia ci się śmieje”

Z radością informujemy, że 27 stycznia 2021 roku w dwutygodniku „Tina” ukazał się artykuł pt.  „Jolanta Kurtysiak-szkolna koordynatorka programu stypendialnego”, którego bohaterką jest nauczycielka naszej szkoły.

                Nie co dzień czytamy o członkach naszej społeczności w ogólnopolskich czasopismach, więc tym bardziej jesteśmy dumni z pani wicedyrektor.

                Pani Jolanta Kurtysiak, chcąc wspierać najzdolniejszych, ale niezamożnych, uczniów naszej szkoły, rozpoczęła współpracę z Fundacją Świętego Mikołaja. Dzięki jej zaangażowaniu i determinacji podczas poszukiwania sponsorów, w tym roku szkolnym stypendia otrzymuje ośmioro wyróżniających się młodych ludzi. Są to dzieci bardzo zdolne, które dzięki finansowemu wsparciu mogą rozwijać swoje zainteresowania.

                Pani Jolanta Kurtysiak to szkolny św. Mikołaj. Państwo także mogą nim być, wspierając naszą inicjatywę i wpłacając dowolną kwotę na konto fundacji link: https://stypendia.mikolaj.org.pl/index.php/sol_site/przekazy/info/14935/-1, która działa cały rok.

                Zachęcamy także do przeczytania artykułu, który ukazał się w dwutygodniku „Tina”. 

https://mikolaj.org.pl/stypendia/aktualnosci/

„Gdy mówisz o stypendiach, buzia ci się śmieje”