Konkurs historyczny dla uczniów szkół z Gminy Trzemeszno pt. „Wpisani w historię Trzemeszna”

Nasza  szkoła wraz z Gminą Trzemeszno jest organizatorem kolejnego konkursu historycznego.  W tym roku zadaniem uczestników jest przygotowanie krótkiego filmiku lub prezentacji multimedialnej poświęconej ciekawej postaci związanej z Trzemesznem.   Na prace czekamy do końca listopada.  Ogłoszenie wyników nastąpi w grudniu br. roku, a na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.   Konkurs odbędzie się w 3 kategoriach wiekowych: IV-VI klasa, VII-VIII klasa i szkoła ponadpodstawowa. Szczegóły w regulaminie, możecie również zapytać swoich nauczycieli historii.

REGULAMIN KONKURSU