Wycieczka do Warszawy i Niepokalanowa

 

Uczniowie naszej szkoły z klas II – VII wraz z opiekunami w dniach 20-21 września 2017r. uczestniczyli w  wycieczce do Warszawy i Niepokalanowa.

Pierwszego dnia zwiedziliśmy Zamek Królewski, Stare Miasto, Krakowskie Przedmieście, Grób Nieznanego Żołnierza i Łazienki Królewskie.

Następnego ranka rozpoczęliśmy wędrówkę po Warszawie od wizyty na Stadionie Narodowym, skąd metrem pojechaliśmy do Pałacu Kultury i Nauki. Później udaliśmy się do Muzeum błogosławionego księdza Jerzego Popiełuszki.

Późnym popołudniem dodarliśmy do Niepokalanowa – tutaj zwiedzaliśmy Muzeum św. Maksymiliana Kolbego, oglądaliśmy Panoramę Tysiąclecia i uczestniczyliśmy we Mszy św. w Bazylice NMP Niepokalanej Wszechpośredniczki Łask.

Z Sanktuarium w Niepokalanowie wyruszyliśmy w drogę powrotną do domu.

                                                                                                                 Beata L.


WYCIECZKA do Warszawy i Niepokalanowa.