Turniej Trójek Siatkarskich. Podczas dodatkowych zajęć sportowych “Aktywny do Kwadratu” odbył się Turniej Trójek Siatkarskich. Mecze rozegrano w dwóch kategoriach: dla dziewcząt z klas 4-6 oraz dla dziewcząt z klas 7-8. Dziś odbyło się podsumowanie. Oto wyniki: klasy 4-6: 1 miejsce – “Normalni Ludzie” Lena
SZKOLNY TURNIEJ TRÓJEK SIATKRSKICH



