W piątek 17.05.2024r. w Szkole Podstawowej nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Trzemesznie odbył się “Lech Poznań Fun’s Day 2”.
Impreza ta była podzielona na dwie części.
Pierwszy etap to sprawdzenie wiedzy teoretycznej na temat znajomości historii Lecha Poznań. Wiktor Socha z kl. 7b zajął indywidualnie III miejsce. 🥉 Drużynowo nasi zawodnicy wywalczyli srebro. 🥈
Skład naszej reprezentacji na turniej wiedzy teoretycznej: Wiktor Socha, Kacper Antas, Bartłomiej Antas, Antoni Hadrich.
Druga część imprezy odbyła się na boisku piłkarskim za halą OSiR w Trzemesznie. Nasza szkoła rywalizowała w grupie z SP Gniezno 12 (przegraliśmy 1:2 tracąc bramkę w ostatniej akcji meczu), SP Milenium Gniezno (remis 2:2) i SP 2 Witkowo (zwycięstwo 5:0), jednak poprzez niekorzystny układ innych spotkań zajęliśmy III miejsce w grupie i finalnie walczyliśmy o lokaty V-VI. Tam zmierzyliśmy się z SP Kruchowo i pewnie wygraliśmy to spotkanie 5:0.
Na zakończenie organizatorzy wręczyli pamiątkowe medale i puchary.
Skład naszej drużyny (rocznik 2012 i młodsi): Tymoteusz Pawełczak, Jan Podedworny, Jakub Michalak, Szymon Kodranc, Adam Czarnecki, Wiktor Zieliński, Jakub Szczepankiewicz, Filip Szymański, Jakub Piechowiak.
Gratulujemy! 🥰

“LECH POZNAŃ FUN’S DAY 2”
Skip to content