Dobra passa SP 1 trwa!
30 stycznia rozegrane zostały kolejne zawody sportowe o Mistrzostwo Gminy w piłkę siatkową.
2 zespoły dziewcząt ( sp1 Trzemeszno i SP Kruchowo) oraz 4 zespoły chłopców spotkały się w hali OSiR Trzemeszno by rozegrać zawody i wyłonić zwycięską drużynę na zawody podrejonowe. Reprezentacja naszej szkoły w składzie:  Wiktoria Misch, Sonia Nowicka, Agata Popielarz, Lena Trzebuchowska, Paulina Łuczak, Natalia Wolkiewicz, Alicja Garstka, Martyna Zaparucha, Julia Woś, Dominik Michalik, Gabriel Dalewski, Oliwier Marciniak, Oliwier Liberkowski, Szymon Sulicki, Wiktor Napierała, Patryk Oleksy, Jakub Choniej, Igor Średziński, Filip Szczepankiewicz, Bartłomiej i Kacper Antas wygrała zdecydowanie wszystkie mecze i uzyskała prawo reprezentowania gminy w dalszych zawodach.
Oto wyniki poszczególnych gier naszego zespołu:
Dziewczęta:
SP1 Trzemeszno – SP Kruchowo   2:0  ( 25;18, 25;15)
Chłopcy
SP1 Trzemeszno – SP2   2:0  (25:15, 25:17)
SP1 Trzemeszno – SP Kruchowo 2:0  (25:14, 25:15)
SP1 Trzemeszno – SP Trzemżal  2:0   (25:18, 25:15)

Gratulujemy wszystkim zawodnikom życząc powodzenia w kolejnych rozgrywkach.

MISTRZOSTWA GMINNE W PIŁCE SIATKOWEJ KLAS VII-VIII
Skip to content