12 stycznia w Kruchowie rozegrano Mistrzostwa Gminne w Koszykówce dziewcząt i chłopców klas VII-VIII. Wśród drużyn dziewcząt do rywalizacji stanęły 2 zespoły: SP 1 Trzemeszno i SP Kruchowo. Natomiast wśród chłopców stawiły się wszystkie zespoły z gminy: SP 1 Trzemeszno, SP 2 Trzemeszno, SP Kruchowo i SP Trzemżal.
Po dzielnej rywalizacji systemem “każdy z każdym” reprezentacja chłopców SP1 wygrała wszystkie mecze zdobywając zasłużone I miejsce. 🥇
Dziewczęta zajęły II miejsce ustępując szkole z Kruchowa tylko jednym celnym rzutem. 🥈
Skład reprezentacji:
Sonia Nowicka, Wiktoria Misch, Agata Popielarz, Nadia Galus, Natalia Wolkiewicz, Alicja Garstka, Sara Dziel, Paulina Łuczak, Anna Majchrzak, Ewa Antas, Lena Trzebuchowska, Oliwia Adamska, Martyna Zaparucha, Anna Tycka, Dominik Michalik, Oliwier Marciniak, Alan Basiński, Eryk Mulżyński, Gabriel Dalewski, Patryk Oleksy, Dawid Wawrzyniak, Jakub Choniej, Kacper Antas, Bartłomiej Antas, Igor Średziński, Filip Szczepankiewicz
Gratulujemy! 🤩🥰

 

MISTRZOSTWA GMINNE W KOSZYKÓWCE KLAS VII-VIII
Skip to content