12 grudnia graliśmy o zwycięstwo i awans do rejonu Poznań- Wschód z SP2 Gniezno .
Mecz od pierwszych minut był bardzo wyrównany, niestety pod koniec pierwszej połowy nie mogliśmy zdobyć bramki. Graliśmy skutecznie w obronie, natomiast brakowało bramek. Ten stan rzeczy trwał jeszcze przez pierwsze minuty drugiej połowy. Przełamaliśmy się dopiero pod koniec meczu i dzięki dobrej grze obronnej zaczęliśmy odrabiać straty. Niestety, przewaga wypracowana przez szkołę z Gniezna była zbyt duża i nie udało się jej odrobić. Mecz zakończył się zwycięstwem 8:5 dla Gniezna .
Walczyliśmy do końca 💪🙂.
Skład: Hadrich Antoni, Hołoga Filip, Marciniak Oliwier, Dalewski Gabriel, Mulżyński Eryk, Basiński Alan, Michalik Dominik, Choniej Jakub, Luksteadt Bartosz, Napierała Wiktor, Szczepankiewicz Filip.

 

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ KLAS VII-VIII
Skip to content