8 grudnia w Szkole Podstawowej w  Trzemżalu rozegrany został IV Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Szkoły.  W rozgrywkach brałi udział najlepsi szachiści ze szkół podstawowych naszej gminy: z Kruchowa, Trzemżala,  SP nr 2 i 6 osobowy skład z SP nr 1. Grano siedem rund po 10 min. Za zwycięstwo zawodnicy otrzymywali 1 pkt, przy remisie 1/2 pkt , a za przegraną 0 pkt.

Najlepszym graczem został  Filip Galus,  uczeń Szkoły Podstawowej nr 1 , który 6 razy zwyciężył i raz zremisował uzyskując 6 1/2 pkt.

II miejsce również zdobył uczeń naszej szkoły Jakub ChoniejIV miejsce wywalczył Kacper Antas, VI miejsce Magdalena Laskowska, X miejsce Bartłomiej Antas, XI miejsce Nadia Galus.

Zwycięzcy otrzymali okazałe puchary, a pozostali uczestnicy nagrody pocieszenia.                                                                                                                                                                                                      Gratulujemy wszystkim młodym adeptom  szachów poziomu gry i zachęcamy innych do gry w królewską grę dostępną dla wszystkich – wystarczy chcieć. Powodzenia!

IV TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY W TRZEMŻALU
Skip to content