Chłopcy SP 1 najlepsi.
 Dnia  5 grudnia w hali OSiR rozegrane zostały Mistrzostwa Gminy w piłkę ręczną. W kategorii chłopców zameldowały się wszystkie 4 szkoły. Grano systemem ,,każdy z każdym” 2x po 8 min. Nasi chłopcy w składzie: Antoni Hadrich, Oliwier Marciniak, Dominik Michalik, Bartosz Luksteadt, Filip Hołoga, Gabriel Dalewski, Eryk Mulżyński, Alan Basiński, Wiktor Napierała i Kacper Józefiak wygrali zdecydowanie wszystkie mecze i zajęli I miejsce w zawodach. Zwycięstwo dało nam przepustkę do udziału w Mistrzostwach Powiatu 12.XII w Gnieźnie. Oto wyniki meczów rozgrywanych przez naszą reprezentację: SP Kruchowo : SP1 (3:9), SP 2 : SP1 (1:10), SP Trzemżal : SP 1 (4:10). Gratulacje za niezłą technicznie grę, zaangażowanie i charakter na parkiecie. Wszyscy zawodnicy zagrali na poziomie swych umiejętności, pokazując parę efektownych akcji zakończonych bramkami.

MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW KL. VII-VIII
Skip to content