Dnia 27.11. w hali OSiR rozegrane zostały  Mistrzostwa Gminy w piłkę ręczną kl. V-VI. W zawodach wystąpiły zespoły ze Szkoły Podstawowej z Kruchowa, Szkoły Podstawowej nr 2 z Trzemeszna i Szkoły Podstawowej nr 1 z Trzemeszna. Grano systemem ,,każdy z każdym”.  Po wyrównanej grze , zwycięstwo przypadło tym razem reprezentacji Szkoły Podstawowej nr 2 , drugie miejsce przypadło uczniom naszej szkoły , trzecie miejsce po przegraniu dwóch meczów zajęła reprezentacja Szkoły z Trzemżala. Zwycięski zespół reprezentował będzie Gminę Trzemeszno w zawodach powiatowych.
Oto skład reprezentacji naszej szkoły: Jan Podedworny, Adam Czarnecki, Jakub Borowski, Paweł Derenda, Oskar Dziel, Marcel Michalak, Maksymilian Cieślicki, Nikodem Kowalczyk, Jakub Michalak, Tymoteusz Pawełczak.

MISTRZOSTWA GMINNE W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW KL. IV-VI
Skip to content