W Gnieźnie 28.11. w nowej hali GOSiR rozegrany został Finał Powiatu w halowej piłce nożnej. W zawodach startowały 4 szkoły: SP Nr 2 Witkowo, SP Kłecko, SP Nr 12 Gniezno i SP Nr 1 Trzemeszno jako zwycięzcy zawodów gminnych i rejonowych. Reprezentacja naszej szkoły w składzie :Antoni Hadrich, Dominik Michalik, Gabriel Dalewski, Filip Szczepankiewicz, Igor Średziński, Kacper Antas i Patryk Oleksy po bardzo dobrej grze wywalczyła II miejsce. Zaznaczyć należy , że nasi uczniowie nie przegrali żadnego meczu i nie stracili bramki a mimo to zajęli II miejsce. Graliśmy systemem ,,każdy z każdym” 2 x po 8 min.  W pierwszym meczu na parkiecie stanęła reprezentacja ze Szkoły Podstawowej nr 2 z Witkowa , którą pokonaliśmy 0:2, kolejny mecz rozegrany był ze Szkołą Podstawową nr 12 w której to barwach grał reprezentant Polski Adrian Pućka. Nasi chłopcy zagrali najlepszy mecz w turnieju, byli bardzo blisko zdobycia bramki w dwóch  sytuacjach. Mecz był bardzo zacięty i wyrównany i zakończył się remisem. W naszym ostatnim meczu pokonaliśmy Szkołę Podstawową z Kłecka wynikiem 2:0.
Obiektywnie stwierdzić należy , że bardzo blisko byliśmy od zwycięstwa w całych zawodach i tylko różnica bramek zadecydowała o ostatecznym wyniku turnieju. Na koniec odebraliśmy podziękowanie dla wszystkich reprezentantów szkoły za ambitną , pełną zaangażowania i sportowego charakteru postawę.  Oto końcowe wyniki:
1m SP Nr 12 Gniezno
2m SP Nr 1 Trzemeszno
3m SP  Kłecko

4m SP Nr 2 Witkowo

GRATULACJE!!!

FINAŁ POWIATU W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ
Skip to content