Reprezentacja lekkoatletów naszej szkoły z klas IV-VI wywalczyła sobie prawo startu w Mistrzostwa Powiatu w czwórboju LA dziewcząt ( 26 IV ) oraz chłopców (28 IV ), które odbyły się na boisku Szkoły Podstawowej nr 12 w Gnieźnie.

Zawodnicy rywalizowali w:

• skoku w dal,
  • rzucie piłeczką palantową
  • biegu krótkim – na 60 metrów
  • biegu długim – na 600 m dziewczęta i 1000 m chłopcy .

Dziewczęta rywalizowały z przedstawicielami z SP12 Gniezno, SP Witkowo oraz SP Mieleszyn. Po ambitnej walce zawodniczki z naszej szkoły zajęły III miejsce.

Najlepszy wynik z naszej drużyny uzyskała Sonia Nowicka  – 253pkt.

Sonia również wywalczyła drugi najlepszy wynik wśród wszystkich zawodniczek z Powiatu. GRATULUJEMY!!!

Chłopcy natomiast mierzyli się z przedstawicielami z SP 12  Gniezno oraz z SP Szczytniki Duchowne.  Po dzielnych zmaganiach zajęli  II miejsce.

Najlepszy wynik z naszej drużyny uzyskał Jan Wasiłowski – 211 pkt.

Skład reprezentacji:

Sonia Nowicka, Wiktoria Misch, Oliwia Adamska, Lena Kiełpińska, Natalia Waśko, Anna Majchrzak, Jan Wasiłowski, Alan Basiński, Gabriel Dalewski, Eryk Mulżyński, Wiktor Napierała, Patryk Oleksy.

MISTRZOSTWA POWIATU W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW KL. IV-VI