W czwartek 12.01 w sali Szkoły Podstawowej w Trzemżalu rozegrane zostały Mistrzostwa Gminy w siatkówce chłopców. Jak zawsze w gościnnych progach szkoły w Trzemżalu uczniowie naszej szkoły rywalizowali w dwóch kategoriach klas IV-VI i VII-VIII.
Reprezentanci naszej szkoły grali w  składzie:
kl. VI: Patryk Oleksy, Gabriel Dalewski, Jan Wasiłowski, Filip Szczepankiewicz, Wiktor Socha, Franciszek Woźniak, Kacper Józefiak, Wiktor Napierała, Bartłomiej Antas, Kacper Antas, Igor Średziński, Dawid Wawrzyniak, Piotr Grześkowiak, Wiktor Nowicki.
kl. VIII : Franciszek Buzała, Adam Wachowski, Dominik Michalik, Patryk Oleksy, Brajan Staszewski, Filip Surdyk, Wiktor Staniszewski, Kacper Pawełczak, Oliwier Marciniak.
Opiekun: Edmund Łukomski
W kategorii klas IV-VI nasi reprezentanci rozegrali 3 mecze, wszystkie wygrywając z: SP Trzemżal 2:1, z SP Kruchowo 2:0 i z SP 2 Trzemeszno 2:0.
Zasłużenie wygrali całe zawody i uzyskali prawo gry w zawodach rejonowych w miesiącu marcu.
Natomiast reprezentanci kategorii klas VII- VIII rywalizowali tylko ze Szkołą Podstawową z Kruchowa i Szkołą Podstawową nr 2 wygrywając oby dwa spotkania stosunkiem setów 2:0.
Wszyscy reprezentanci naszej szkoły zasłużyli na wyróżnienie. Gratulujemy zwycięstwa i awansu do dalszych rozgrywek sportowych.

MISTRZOSTWA GMINY TRZEMESZNO W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW