W czwartek 8.12 odbyły się Gminne Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców w kategorii kl. 4-6 i 7-8 . W zawodach wzięły udział reprezentacje wszystkich szkół  z Gminy. Mecze rozegrano systemem ,,każdy z każdym”. W klasa 4-6 najlepszą okazała się reprezentacja Szkoły Podstawowej z Trzemżala, II miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 1, III miejsce Szkoła Podstawowa z Kruchowa, IV miejsce Szkoła Podstawowa nr 2 .
Niestety, w kategorii klas 7 -8 rywalizowały tylko szkoły trzemeszeńskie. Po rozegraniu spotkania pomiędzy szkołami z Trzemeszna, lepszą okazała się reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 pokonując zespół Szkoły Podstawowej nr 2 wynikiem 11:1. Zwycięskie zespoły mają prawo startu w zawodach powiatowych w Gnieźnie – gratulujemy.
Oto składy zespołów:
kl. 4-6:  Napierała Wiktor, Józefiak Kacper, Szczepankiewicz Filip, Mulżyński Eryk, Sulicki Szymon, Nowicki Wiktor, Michalak Igor, Kędzierski Kornel.
Kl. 7-8: Hadrich Antoni, Buzała Franciszek, Wachowski Adam, Marciniak Oliwier, Hołoga Filip, Liberkowski Oliwier, Płóciniak Oskar, Ratajczak Oskar, Staniszewski Wiktor, Górzyński Ksawier, Kaszyński Aleksander, Staszewski Brajan, Michalik Dominik.

MISTRZOSTWA GMINNE W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW KLAS 4-6 i 7-8