W piątek 9.12 odbyły się Gminne Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt w kategorii kl. 4-6 i 7-8 .
W kategorii kl. 7-8  w zawodach wzięły udział reprezentacje wszystkich szkół  z Gminy. Mecze rozegrano systemem ,,każdy z każdym”. Najlepszą okazała się reprezentacja Szkoły Podstawowej z Trzemżala, II miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 1, III miejsce Szkoła Podstawowa z Kruchowa, IV miejsce Szkoła Podstawowa nr 2 .
Natomiast w kategorii klas 4-6 rywalizowały tylko szkoły trzemeszeńskie. Po rozegraniu spotkania pomiędzy szkołami z Trzemeszna, lepszą okazała się reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 pokonując zespół Szkoły Podstawowej nr 2.
Składy zespołów SP1:
kl. 4-6: Sonia Nowicka, Wiktoria Misch, Agata Popielarz, Nadia Galus, Anna Tycka, Alicja Garstka, Martyna Zaparucha, Paulina Łuczak, Anna Majchrzak, Julia Dziel
kl. 7-8: Vanessa Giza, Maja Reszelewska, Kasandra Różewska, Marta Labuda, Marta Średzińska, Oliwia Kmieciak, Michalina Hapońska, Weronika Szopińska, Julia Woźna, Natalia Waśko, Marika Ziemińska.
Opiekunowie: Justyna Bąk – Duszyńska, Wioletta Chojnacka.

MISTRZOSTWA GMINNE W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT KLAS 4-6 i 7-8