12.12.2022 r w Szkole Podstawowej w Trzemżalu odbył się II Turniej Szachowy dla uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Trzemeszno. W zawodach brało udział 20 młodych szachistów. Naszą szkołę reprezentowało siedmioro uczniów.
Byli nimi: Nadia Galus, Magdalena Laskowska, Filip Galus, Szymon Glinkowski, Dominik Lisiecki, Stanisław Czerniak, Szymon Nowicki. W turnieju grano 7 rund po 20 min. Nasi uczniowie pokazali dobry poziom i spore umiejętności zajmując czołowe miejsca. Zwycięzcą okazał się uczeń z Trzemżala – Mateusz Konieczka, II miejsce  Filip Galus – SP1, III miejsce Szymon Glinkowski -SP1, IV miejsce Szymon Nowicki – SP1.
Kolejne miejsca zajęli: VI m. Magdalena Laskowska, X m. Nadia Galus, XIII m. Dominik Lisiecki, XVI m. Stanisław Czerniak.
Zwycięzcy otrzymali okazałe puchary a pozostali nagrody rzeczowe. Gratulujemy wszystkim zajętych miejsc.
Opiekun: Edmund Łukomski.
Do zobaczenia na kolejnym Turnieju za rok!

II GMINNY TURNIEJ SZACHOWY