21 października rozegrane zostały w naszej szkole Gminne Zawody w Unihokeju dziewcząt. Na boisku spotkały się reprezentacje szkół z SP Kruchowo, SP Trzemżal, SP2 Trzemeszno i SP1 Trzemeszno. Zawody rozgrywano oddzielnie w kategorii klas IV – VI oraz VII – VIII.
Po zaciętej rywalizacji, rozegraniu zawodów systemem ,,każdy z każdym” zwycięstwo przypadło w kl. IV – VI dla Szkoły Podstawowej nr 1 w Trzemesznie. W kategorii kl. VII – VIII wygrała reprezentacja  Szkoły Podstawowej z Kruchowa.
Wygrane zespoły 24 października pojechały do Zdziechowej gdzie rozegrały zawody podrejonowe.
Nasze dziewczęta dzielnie walczyły ale ostatecznie  zajęły III miejsce ustępując zespołom z Łubowa i Zdziechowej.
Skład kl. 4-6: Sonia Nowicka, Agata Popielarz, Wiktoria Misch, Nadia Galus, Anna Tycka, Oliwia Adamska, Martyna Zaparucha
Skład kl. 7-8: Maja Reszelewska, Julia Woźna, Zuzanna Kuśnierz, Vanessa Giza, Michalina Ciesielczyk, Kasandra Różewska, Lena Kasprzak, Natalia Waśko.

MISTRZOSTWA GMINNE W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT KLAS IV – VI I VII – VIII.