W poniedziałek 17 października rozegrane zostały w naszej szkole Gminne Zawody w Unihokeju chłopców. Na boisku zameldowały się reprezentacje wszystkich szkół. SP Kruchowo, SP Trzemżal, SP2 Trzemeszno i SP1 Trzemeszno – gospodarz rozgrywek. Zawody rozgrywano oddzielnie w kategorii klas IV – VI oraz VII – VIII.
Po zaciętej rywalizacji, rozegraniu zawodów systemem ,,każdy z każdym” zwycięstwo przypadło w kl. IV – VI dla Szkoły Podstawowej nr 1 w Trzemesznie. W kategorii kl. VII – VIII wygrała reprezentacja  Szkoły Podstawowej z Kruchowa.
Gratulujemy sukcesów i powodzenia w dalszych rozgrywkach w Łubowie w półfinale powiatu.
Ostateczna kolejność zawodów:
kl. IV – VI                                             KL. VII- VIII
1m. SP nr 1 Trzemeszno            1m. SP Kruchowo
2m. SP Kruchowo                       2m. SP nr 1 Trzemeszno
3m. SP nr 2 Trzemeszno           3m. SP Trzemżal
4m. SP Trzemżal                        4.m. SP nr 2 Trzemeszno
Dodatkowo informujemy, że w kolejnym dniu 18 października rozegrane zostały  zawody na szczeblu rejonu w Łubowie. Reprezentacja naszej  szkoły rozegrała 2 mecze. Pierwszy ze Szkołą Podstawową z Łubowa, w którym uzyskała wynik remisowy 1:1. W drugim pojedynku ulegliśmy Szkole Podstawowej z Jankowa Dolnego 3:5, zajmując ostatecznie 3 miejsce w zawodach.
Szkołę naszą reprezentowali następujący uczniowie: Gabriel Dalewski, Filip Szczepankiewicz, Wiktor Socha, Jan Wasiłowski, Patryk Michalak, Igor Średziński.

Mistrzostwa Gminne w unihokeju chłopców klas IV-VI i VII-VIII