6 października w Parku Baba w Trzemesznie odbyła się III edycja Crossu Ósmoklasisty z udziałem uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 i Szkoły Podstawowej nr2.

Do rywalizacji przystąpiły 3 reprezentacje  dziewcząt z SP1 – kl. 8a, 8d, 8e, 6 reprezentacji chłopców z SP1 – 8a, 8b, 8c, 8d, 8e, 8f oraz reprezentacja kl. 8b z SP2.

Zespoły rywalizowały ze sobą na krótkiej ale technicznie zróżnicowanej trasie, w malowniczej scenerii parku.
Zarówno w kategorii dziewcząt i chłopców najlepiej zaprezentowała się reprezentacja klasy 8d z SP1 zajmując I miejsce.
II miejsce zdobyła klasa 8a z SP1, natomiast III miejsce wywalczyła klasa 8b z SP2.
Podsumowania rywalizacji dokonała p. dyrektor Justyna Stankowska wręczając zwycięzcom pamiątkowe medale.

III edycja Crossu Ósmoklasisty