8 kwietnia w Czerniejewie w pięknej hali widowiskowo – sportowej odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. W zawodach brały udział reprezentacje szkół z Kiszkowa, Gniezna, Czerniejewa, Łubowa i Trzemeszna. W rywalizacji chłopców naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Marcel Przybysz, Cedryk Kuligowski, Jakub Patulak, Igor Szczepankiewicz, Bartosz Pruszak, Mateusz Łukowski, Aleksander Basiński, Kajetan Pieprzyk, Bartosz Kubiak, Filip Kabaciński, Dominik Czarnecki, Aleksander Babyn, Oskar Kolberg i Filip Dziel. Mecze rozgrywano systemem ,,każdy z każdym”. Kapitanem zespołu był Marcel Przybysz, który poprowadził zespół do pierwszego meczu z Czerniejewem. Mecz zakończył się przegraną (0:2), kolejny z reprezentacją Kiszkowa również przegraliśmy (0:2). W ostatnim meczu zmierzyliśmy się z reprezentacją SP nr 2 z Gniezna, który wygraliśmy (2:0) zajmując ostatecznie 3 miejsce w rozgrywkach. Zwody stały na wysokim poziomie, szczególnie w meczu Kiszkowo – Czerniejewo. Zwycięzcą okazała się reprezentacja Szkoły Podstawowej z Czerniejewa, która po wyrównującej grze wygrała 2:0 i reprezentować będzie powiat gnieźnieński na zawodach rejonowych w Śremie. Gratulujemy zajęcia III miejsca i zdobycia pucharu, zważywszy na krótki okres przygotowań do rozgrywek. Nagrody wręczane były w obecności władz gminnych oraz dyrektora szkoły.

 

Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej chłopców kl. 7-8