Szanowni Państwo

01 września wszystkie dzieci otrzymały ulotki z propozycją ubezpieczenia na nowy rok szkolny.

Do wyboru są 4 warianty. Każdy rodzic indywidualnie wybiera wariant dostosowany do swoich potrzeb.

Okres ubezpieczenia trwa od 01-09-2021 do 31-08-2022 r.

Ostateczny termin przystąpienia mija 30 września, po tym terminie nie będzie już możliwości ubezpieczenia dziecka.

Przystąpienie do ubezpieczenia umożliwia poniższy link

Po kliknięciu w link nastąpi przekierowanie na stronę, gdzie wyświetlą się wszystkie 4 warianty ubezpieczenia.

Domyślnie podpowiada się wariant za 94,58 zł.

Jeżeli chcemy wybrać inny wariant, należy paskiem przeciągnąć lekko w dół i wybrać inny wariant tak, aby podświetlił się na zielono.

Niżej wpisujemy swój adres  e-mail, jeżeli nie mamy to możemy skorzystać z adresu dziecka lub innej zaufanej osoby.

Na maila otrzymamy wszystkie dokumenty OWU itp.

Po przejściu dalej wybieramy sposób zapłaty przelewem lub np. blikiem, opłacamy wybrany wariant.

Jeżeli ktoś nie ma konta, to może opłacić poprzez konto innego członka rodziny lub nawet znajomego np. podając blik.

Wchodzimy na maila i otwieramy wiadomość z prośba o zalogowanie do UB strefa. Wpisujemy swój pesel i ustawiamy hasło.

Po chwili jak wpłata się zaksięguje otrzymamy na wskazanego wcześniej maila polisę.

Rejestracja drugiego dziecka i kolejnego.

Wchodzimy tak samo na link i wpisujemy adres e-mail. Jeżeli e-mail będzie taki sam, to system poprosi o zalogowanie do UB strefa (wcześniej ustawionym hasłem) i po zalogowaniu przekieruje nas automatycznie na warianty. Dalej proces przebiega już tak samo, jak przy pierwszym dziecku.

Z poważaniem

PZU SA

Maciej Głowski

Ubezpieczenie – link do strony z możliwością ubezpieczenia.