OGŁASZAMY AKCJĘ

„NA DOBRY POCZĄTEK”,

podczas której będziemy zbierać środki na stypendia dla naszych uczniów, które otrzymają oni w bieżącym roku szkolnym. W tej chwili możemy przyznać dziewięć stypendiów, ale dzięki akcji ogłoszonej przez fundację liczba stypendystów  może wzrosnąć.

W ramach akcji Fundacja Świętego Mikołaja potroi wszystkie  zebrane w dniach od 1 września do 19 września 2020r. środki. Za każde zgromadzone na naszym subkoncie 500 złotych fundacja dopłaca 1000 zł.

Prosimy  wszystkie osoby, które chcą wesprzeć zdolnych i aktywnych uczniów,  o wpłaty na subkonto szkoły podane poniżej. Firmy mają możliwość odliczenia wpłaconej kwoty od podatku, a logo firmy będzie umieszczone na stronie internetowej  naszej szkoły. Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie stypendia.mikolaj.org.pl lub u koordynatora programu w szkole, p. Jolanty Kurtysiak.

Odbiorca:

Fundacja Świętego Mikołaja
Przesmyckiego 40, 05-500 Piaseczno
 

Numer konta:

70 1090 0004 9149 0000 0000 0476

Tytułem:

Darowizna na stypendia w szkole
Szkoła Podstawowa nr 1  im. Jana Kilińskiego
62-240 Trzemeszno, ul. Śniadeckich 18
 

Każda, nawet symboliczna wpłata przyczyni się do wsparcia zdolnych, ambitnych i zaangażowanych społecznie uczniów naszej Szkoły. 

Za okazane serce serdecznie dziękujemy.

OGŁASZAMY AKCJĘ „NA DOBRY POCZĄTEK”