Pedagog szkolny informuje

Zapraszam Państwa do korzystania z oferty edukacyjnej dla uczniów szkół podstawowych przygotowanej przez TVP i MEN w ramach projektu „Szkoła z TVP”.

Materiały (zgodne z podstawą programową) można oglądać na 4 kanałach: TVP 3,

TVP Rozrywka, TVP Sport oraz TVP Historia.

Dodatkowo wszystkie lekcje są dostępne na vod.tvp.pl w specjalnie przygotowanych serwisach dedykowanych każdej klasie, oraz na specjalnej stronie szkolaztvp.pl.

Plan lekcji zamieszczony jest na stronie szkolaztvp.pl.

Dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym TVP proponuje zastępczą naukę w ramach projektu „Wielkie dzieła małych rąk”. Emisja programu odbywa się od poniedziałku do piątku w TVP 2, początek o godz. 11.05.

Jeśli potrzebują Państwo pomocy, porady, proszę zwracać się do pedagoga szkolnego Marii Borys,  od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 13.00 – dyżur telefoniczny pod numerem 692 155 176. Zapraszam.

Pedagog szkolny informuje