W dniu 14.02.2020 roku w naszej szkole odbyły się Gminne Zawody w piłkę koszykową dziewcząt i chłopców klas V-VI.
Dziewczyny z naszej szkoły przegrały swój pierwszy mecz 6:14 z SP Trzemżal, a w drugim meczu po zaciętej walce wygrały 14:12 z SP Kruchowo. W ostatnim spotkaniu zdeklasowały dziewczyny z SP nr 2 w Trzemesznie wygrywając 38:0. Ostatecznie dziewczyny zajęły 3. miejsce.
Skład dziewczyn: Julia Wiśniewska, Julia Skulska, Inga Stempuchowska, Natalia Padzik, Agata Sosnowska, Marcelina Średzińska, Julia Grzechnik ,Nikola Wiśniewska, Antonina Hartwich, Nadia Dobosiewicz, Kornelia Dalewska i Vanessa Majchrzak. Drużynę przygotowaly: Wioletta Chojnacka i Beata Wołowicz.
Chłopcy natomiast pierwszy swój mecz z SP Trzemżal wygrali 18:5 , w drugim meczu musieli uznać wyższość rywali z SP Kruchowo, którzy w dogrywce ustalili wynik meczu na 14:12. W ostatnim spotkaniu z SP nr 2 w Trzemesznie chłopcy walczyli dzielnie i zwyciężyli po dogrywce 14:12, ostatecznie zajmując 2. miejsce w turnieju.
Skład chłopców: Alan Kilian , Filip Baran, Wojciech Walter, Jakub Patulak,Marcel Przybysz , Oskar Kolberg, Dominik Radomski , Aleksander Basiński, Aleksander Babyn, Maciej Napierała, Bartosz Banaszak, Kamil Lieske. Opiekun: Edmund Łukomski.

Gminne Mistrzostwa w piłce koszykowej klas V-VI