W środę 6 listopada w hali OSiR w Trzemesznie rozegrano Mistrzostwa Gminy Trzemeszno w halowej piłce nożnej. Wystartowały w nich dwie reprezentacje Szkoły Podstawowej nr 1 w Trzemesznie – w rywalizacji klas 7-8 oraz w rywalizacji klas 6 i młodszych.
Lepiej zaprezentowali się chłopcy w starszym roczniku, który wygrali cały Turniej pokonując 6:1 SP w Trzemżalu oraz 1:0 SP 2 Trzemeszno raz remisując 1:1 z SP w Kruchowie. Siedem punktów dało im jednak awans do kolejnej rundy.
Młodszym kolegom poszło nieco gorzej, gdyż mimo, że pierwszy mecz wygrali 4:2 z SP w Kruchowie to później ulegli Trzemżalowi 0:1 oraz z remisowali z „Dwójką” 2:2.
W dalszych rozgrywkach udział weźmie więc tylko drużyna chłopców z klas 7-8.

Składy naszych zespołów:
Klasy 6 i młodsi:
Filip Kabaciński, Dominik Radomski, Wojciech Walter, Eryk Wilkowski, Oskar Kolberg, Filip Baran, Igor Szczepankiewicz, Jan Hadrich, Kacper Pawełczak, Oskar Płóciniak
Klasy 7-8
Fryderyk Antas, Kacper Witkowski, Jakub Zawada, Kamil Sydorowicz, Patryk Bombel, Damian Gajos, Paweł Wójkowski, Adam Gołębiowski
Opiekunowie: Edmund Łukomski, Grzegorz Witkowski

Mistrzostwa Gminy w halowej piłce nożnej