Nasza szkoła już trzeci rok współpracuje z Fundacją Świętego Mikołaja, która zdolnym i społecznie zaangażowanym uczniom przyznaje stypendia.

           W bieżącym roku szkolnym komisja stypendialna w składzie: Dariusz Pawełczak – przewodniczący Rady Rodziców, Aneta Ochotna – nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i Jolanta Kurtysiak – koordynatorka programu, przyznała stypendia następującym dzieciom:

 1. Agata Hęś klasa 8a,
 2. Patryk Bombel klasa 8a,
 3. Filip Kubacki klasa 8d,
 4. Angelika Szrama klasa 8d,
 5. Marcelina Średzińska klasa 6d,
 6. Eryk Wilkowski klasa 6b,
 7. Filip Surdyk klasa 5d.

Współpraca z Fundacją nie byłaby możliwa, gdyby nie sponsorzy, którzy przekazali na jej konto środki pieniężne. Większość funduszy wpłynęła w czasie akcji „Wiosną stypendia rosną”, dzięki czemu podwoiły się zgromadzone przez nas środki. Szkoła pozyskała łącznie 13800 zł. Wszystkie przyznane stypendia zostały ufundowane ze środków przekazanych przez:

 1. Paroc Polska Sp. z o.o.
 2. Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego „Trzemeszno” Sp. z o.o.
 3. Hydroart Gaca Sp. z o.o.
 4. PrzedsiębiorstwoProdukcyjno – Handlowo Usługowe „Lech”
 5. PrefereResins Poland Sp. z o.o.

Dziękujemy Pani Iwonie Grygier Zwolińskiej, Panom: Andrzejowi Malickiemu, Grzegorzowi Sobeckiemu, Waldemarowi Gacy, Andrzejowi Zalewskiemu oraz dwóm darczyńcom prywatnym za przekazane środki i współpracę.

Pieniądze można wpłacać na konto Fundacji w dowolnym momencie, a zostaną one przekazane na stypendia w kolejnym roku szkolnym.

Więcej informacji można uzyskać na stronie: https://stypendia.mikolaj.org.pl

 

Przyznaliśmy stypendia Świętego Mikołaja