Dziewczęta z roczników 2009/2008 reprezentujące Szkołę Podstawową nr 1 im. Jana Kilińskiego w Trzemesznie uczestniczyły 29.10.2019r. w Witkowie w eliminacjach powiatowych Turnieju „Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku. Zaprezentowały się tam dwie drużyny. Nasze uczennice musiały uznać wyższość koleżanek ze Szkoły Podstawowej w Witkowie. Był to jednak dla nich dobry pierwszy sprawdzian uczestnictwa w tego typu zawodach. Każda z zawodniczek została uhonorowana medalem za udział w turnieju z okazji jubileuszowej XX edycji tego wydarzenia sportowego.

Skład naszej reprezentacji:

Judyta Laskowska, Zuzanna Dzięcielak, Michalina Ciesielczyk, Dominika Chmielewska, Magdalena Wrzesień, Kamila Rynarzewska, Michalina Hapońska, Aleksandra Lukstaedt, Kornelia Dalewska, Gabriela Szymańska. Opiekun: Beata Wołowicz

Turniej „Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku