W dniach 18-24 maja grupa uczniów naszej szkoły kolejny raz uczestniczyła w warsztatach językowych w Wielkiej Brytanii zorganizowanych przez Hello ECC z Poznania. Naszą bazą był Londyn, a uczniowie goszczeni byli przez angielskie rodziny. Program wyjazdu były bardzo intensywny.  Poznaliśmy najważniejsze atrakcje Londynu, byliśmy w Cambridge i Studio Harrego Pottera.  Podczas  pobytu na Wybrzeżu Jurajskim poznawaliśmy historię sprzed 185 mln lat i eksplorowaliśmy dno morskie podczas odpływu, szukając różnych glonów i krabów. Zwiedziliśmy zamek Leeds i zamek w Dover.  Na koniec wyjazdu spacerowaliśmy po przepięknych białych klifach w Dover.  W czasie całego wyjazdu uczestnicy pilnie pracowali nad swoją angielszczyzną, skrupulatnie rozwiązywali zadania w specjalnie przygotowanych zeszytach.  Z pewnością był to niezapomniany wyjazd!

Warsztaty językowe w Wielkiej Brytanii