W piątek 22 marca w naszej szkole odbyła się „Klasowa Noc” dla uczniów klasy IVe. Uczniowie przyszli wyposażeni w śpiwory, poduszki, gry i mnóstwo energii. Nasze spotkanie rozpoczęliśmy od przebrania się w piżamy, a następnie dzieci same musiały zorganizować sobie miejsce noclegowe – a to było nie lada wyzwanie. Następnie przyszedł czas na zasłużoną pizzę. Podczas nocy bawiliśmy się w chowanego, walczyliśmy na poduszki, graliśmy w gry planszowe, obchodziliśmy urodziny Oskara, a nawet niektórzy prezentowali swoje piżamy. W trakcie imprezy panowała wspaniała atmosfera dobrej zabawy i akceptacji, co okazało się doskonałą okazją do wzajemnego poznania, przełamania pewnych barier i umocnienia więzi.

„Klasowa Noc”