Jak co roku nasza szkoła brała udział w Powiatowych Biegach Przełajowych, które odbyły się na stadninie ogierów w Gnieźnie. W imprezie uczestniczyły wszystkie szkoły z Powiatu wystawiając liczne grupy uczniów (w każdym roczniku ok 50 osób). Tak jak w poprzednich latach również w tym roku odnotowaliśmy kilka sukcesów. Najlepsze wyniki  uzyskali:

rocznik 2008 – II miejsce – Amelia Ryndak  i Filip Surdyk;  IV miejsce – Kornelia Dalewska

rocznik 2007-  XIV miejsce – Natalia Padzik

rocznik 2006 – III miejsce Wiktoria Nowicka;  X miejsce – Dominika Piotrowska; XVI miejsce – Oskar Kolberg

rocznik  2005 – X  miejsce – Oliwia Rożek

rocznik 2004 –  XII miejsce – Oliwia Kolberg

Do zawodów wojewódzkich zakwalifikowali się: Amelia Ryndak, Filip Surdyk oraz Wiktoria Nowicka. GRATULACJE!!!

Skład reprezentacji SP1: Amelia Ryndak, Natalia Padzik, Kornelia Dalewska, Wiktoria Nowicka, Dominika Piotrowska, Iga Kapela, Marcelina Ciesielska, Oliwia Socha, Oliwia Kolberg, Oliwia Rożek, Zofia Wekwerth, Weronika Brauza, Marta Komisarek, Agata Hęś, Filip Surdyk, Oskar Kolberg, Wojciech Walter, Fryderyk Antas, Przemysław Polanowski, Kamil Sydorowicz, Marcel Grzelak, Jakub Bednarek, Eryk Wilkowski, Jakub Duniecki,  Adam Gołębiowski, Sebastian Baran, Maksymilian Głażewski, Kacper Polanowski

Powiatowe Biegi Przełajowe