Chłopcy z roczników 2009/2010 reprezentujący Szkołę Podstawową nr 1 im. Jana Kilińskiego w Trzemesznie bardzo udanie przeszli przez eliminacje powiatowe Turnieju „Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku. Nasi młodzi piłkarze w pokonanym polu zostawili gospodarzy – SP 12 Gniezno (4:2) oraz AF 92 Witkowo (8:0) i SP Niechanowo (10:1).
Nasza reprezentacja awansowała do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 11 kwietnia w Kaliszu. Trzemesznianie reprezentować będą tym samym powiat gnieźnieński, a zwycięzca finału wojewódzkiego awansuje do finału ogólnopolskiego, który odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie.
Skład naszej drużyny:
Jan Wasiłowski, Kacper Pawełczak, Patryk Oleksy, Jakub Choniej, Igor Średziński, Gabriel Dalewski, Dominik Michalik, Filip Surdyk, Oliwier Liberkowski, Antoni Hadrich. Opiekun: Grzegorz Witkowski

Drużyna złożona z chłopców z rocznika 2007/2008 rozegrała natomiast eliminacje gminne, gdzie musiała uznać wyższość kolegów z SP 2 w Trzemesznie. Zwycięstwo z SP w Trzemżalu zapewniło naszej drużynie 2 miejsce, które nie było jednak premiowane awansem do eliminacji powiatowych.
Skład drużyny:
Jan Hadrich, Dominik Radomski, Filip Baran, Wojciech Walter, Filip Dziel, Filip Kabaciński, Kacper Jurkiewicz, Marcel Przybysz, Eryk Wilkowski, Cedryk Kuligowski.

 

Finał Wojewódzki Turnieju Tymbarka